Archive

Si po shkon marrëdhënia e tyre në çift? Fansat i

“Shumë e bukur, por edhe pak e vështirë. Sfidë me veten…”. Kështu e ka cilësuar
Read More

“Kam folur deri në orën 3 të mëngjesit”, stilisti i

Stilisti i njohur shqiptar, Niko Komani ishte i ftuar në emisionin “Live from Tirana” në
Read More

Dalin të gjitha sheshit! Arjola trondit me sekretin: Një grua

Big Brother ka vendosur të zbulojë sekretet e banorëve te ‘Big Brother Vip’. Ai ka
Read More

Beatrix thyen heshtjen, reagon për herë të parë pas daljes

Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pas daljes nga shtëpia e Big Brother
Read More

Alvisa thyen heshtjen, vjen reagimi i parë pas ndarjes nga

  Nëpërmjet një InstaStory, Bashkimi ka bërë publike ndarjen me Alvisën.Ai nuk ka dhënë detaje,
Read More

Beatrix në gjendje të rënduar emocionale, Romeo bën gjestin e

  Dalja nga Big Brother Vip nuk ka qenë aspak e lehtë për Beatrixin dhe
Read More