Alvisa thyen heshtjen, vjen reagimi i parë pas ndarjes nga Bashkimi

Alvisa thyen heshtjen, vjen reagimi i parë pas ndarjes nga Bashkimi

  • Showbiz
  • January 26, 2022
  • No Comment
  • 86

 

Nëpërmjet një InstaStory, Bashkimi ka bërë publike ndarjen me Alvisën.Ai nuk ka dhënë detaje, por ka shkruar se gjërat nuk kanë ecur dhe se pavarësisht të gjithave gëzon respekt për Alvisën.

Sakaq, Alvisa nuk kishte bërë asnjë reagim. Ajo “theu heshtjen” mbrëmjen e djeshme, duke postuar një Instastory, ku shkruhej: “Ku kan arrit”.

Mesa duket, kjo i referohet komenteve në puntatën e djeshme të “Për’puthen”, ku disa prej konkurrentëve treguan se ishte Alvisa shkaku i ndarjes, pasi sipas tyre ajo e kishte tradhtuar.

Megjithatë, duket se ish-konkurrentja u pendua shpejt, pasi ajo e fshiu pak pas minutash Instastoryn.

Sakaq, ditën e sotme ajo ka reaguar sërish, duke thënë se nuk bën asgjë për famë e klikime. Gjithashtu shton se Bashkimin nuk do ta hedhë kurrë poshtë, dhe se e vlerëson shumë. Sipas saj, e vërteta i lihet kohës, për të parë nëse ka qenë hakmarrje, situatë e sajuar, apo gjithçka tjetër.

Related post

Idriz Voca ndërron ambient, pritet t’i bashkohet skuadrës italiane

Idriz Voca ndërron ambient, pritet t’i bashkohet skuadrës italiane

Idriz Voca pritet të jetë shqiptari i radhës që do të vazhdojë karrierën në Itali. Mesfushori 24-vjeçar, i cili ka luajtur…
Tjetrin vit i skadon kontrata Lewandowskit te Bayerni, për këtë flet Kahn

Tjetrin vit i skadon kontrata Lewandowskit te Bayerni, për…

Kryetari i Bordit të Drejtorëve të Bayern Munich, Oliver Kahn, ka thanë se klubi do të bëjë gjithçka që është e…
Prishtina barazoi me skuadrën nga Kazakistani në miqësoren në Turqi

Prishtina barazoi me skuadrën nga Kazakistani në miqësoren në…

Prishtina ka barazua në ndeshjen miqësore me skuadrën nga Kazakistani, Atyrau, me rezultat 2:2. Në ndeshjen e zhvilluar në një nga…

Leave a Reply

Your email address will not be published.