Automjeti i KFOR-it përfshihet në një aksident trafiku në Mitrovicë

Automjeti i KFOR-it përfshihet në një aksident trafiku në Mitrovicë

  • Lajme
  • January 26, 2022
  • No Comment
  • 61

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 16:00, në Mitrovicë.

Zëdhënësja e Drejtorisë Rajonale të Policisë së Kosovës në Mitrovicë Fexhrije Pllana e ka konfirmuar për Gazetën Sinjali, se në aksident ishte i përfshirë një automjet i KFOR-it dhe një kamion me targa të Malit të Zi.

“Rreth orës 16:00 është raportuar një aksident trafiku me dëme materiale, ku të përfshira janë një automjet i KFOR-it dhe një automjet (transporter) me targa të Malit të Zi”, tha ajo.

Në këtë aksident deri më tani nuk është raportuar për të lënduar.

Related post

Idriz Voca ndërron ambient, pritet t’i bashkohet skuadrës italiane

Idriz Voca ndërron ambient, pritet t’i bashkohet skuadrës italiane

Idriz Voca pritet të jetë shqiptari i radhës që do të vazhdojë karrierën në Itali. Mesfushori 24-vjeçar, i cili ka luajtur…
Tjetrin vit i skadon kontrata Lewandowskit te Bayerni, për këtë flet Kahn

Tjetrin vit i skadon kontrata Lewandowskit te Bayerni, për…

Kryetari i Bordit të Drejtorëve të Bayern Munich, Oliver Kahn, ka thanë se klubi do të bëjë gjithçka që është e…
Prishtina barazoi me skuadrën nga Kazakistani në miqësoren në Turqi

Prishtina barazoi me skuadrën nga Kazakistani në miqësoren në…

Prishtina ka barazua në ndeshjen miqësore me skuadrën nga Kazakistani, Atyrau, me rezultat 2:2. Në ndeshjen e zhvilluar në një nga…

Leave a Reply

Your email address will not be published.