Beatrix në gjendje të rënduar emocionale, Romeo bën gjestin e papritur për “kunatën” (VIDEO)

Beatrix në gjendje të rënduar emocionale, Romeo bën gjestin e papritur për “kunatën” (VIDEO)

  • Showbiz
  • January 26, 2022
  • No Comment
  • 86

Dalja nga Big Brother Vip nuk ka qenë aspak e lehtë për Beatrixin dhe kjo nuk ka kaluar pa u vënë re nga Romeo i cili menaxhon edhe Instagramin e Donaldit.

Ditën e sotme ai ka ndarë në profilin e të vëllait një foto ku ai shfaqet bashkë me Beatrix pranë pishinës dhe një tjetër, ku ndodhet i vetëm duke ndjerë mungesën e Trixës.

Kjo e fundit la shtëpinë të shtunën e kaluar teksa ndodhej në eleminim përballë Donaldit dhe Einxhel. Gjatë këtyre ditëve Trixa ka qëndruar e heshtur duke mos postuar në rrjetet sociale, ndërkohë që edhe miqtë e saj e kanë pasur të pamundur të komunikojnë me të.

Dojna Mema tha dy ditë më parë se Beatrix kishte refuzuar të ishte në Fun Club për shkak të gjendjes së rënduar emocionale.

Nga ana tjeter edhe Donaldi është parë shpesh i menduar dhe në një moment ka kërkuar të lërë shtëpinë, por është thirrur nga Vëllai i Madh në dhomën e rrëfimit.

   

Related post

Idriz Voca ndërron ambient, pritet t’i bashkohet skuadrës italiane

Idriz Voca ndërron ambient, pritet t’i bashkohet skuadrës italiane

Idriz Voca pritet të jetë shqiptari i radhës që do të vazhdojë karrierën në Itali. Mesfushori 24-vjeçar, i cili ka luajtur…
Tjetrin vit i skadon kontrata Lewandowskit te Bayerni, për këtë flet Kahn

Tjetrin vit i skadon kontrata Lewandowskit te Bayerni, për…

Kryetari i Bordit të Drejtorëve të Bayern Munich, Oliver Kahn, ka thanë se klubi do të bëjë gjithçka që është e…
Prishtina barazoi me skuadrën nga Kazakistani në miqësoren në Turqi

Prishtina barazoi me skuadrën nga Kazakistani në miqësoren në…

Prishtina ka barazua në ndeshjen miqësore me skuadrën nga Kazakistani, Atyrau, me rezultat 2:2. Në ndeshjen e zhvilluar në një nga…

Leave a Reply

Your email address will not be published.