Ish e dashura e Robin Krasniqit, në lidhje me shokun e Ronaldos?

Ish e dashura e Robin Krasniqit, në lidhje me shokun e Ronaldos?

  • Sport
  • January 26, 2022
  • No Comment
  • 92

Heidi Lushtaku është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme në botë. Bukuroshja, së fundmi raportohet se ka nisur një histori dashurie me futbollistin e Atalantës, Merih Demiral.

Lajmi është publikuar së fundmi nga mediat turke, teksa bëhet me dije se bukuroshja shqiptare është tetë vite më e madhe se futbollisti.

Heidi është e lindur dhe e rritur në Kosovë, më saktë ajo është nga qyteti i Vushtrrisë, ndërkohë që në të kaluarën ka qenë e lidhur me boksierin Robin Krasniqi.

Lidhja me Demiral është zbuluar nëpërmjet një fotoje që Heidi Lushtaku ka shpërndarë nga shtëpia e futbollistit të kombëtares turke.

Lajmi është konfirmuar edhe nga “Snob Magazinë”, që konfirmon se Heidi i ka vjedhur zemrën yllit turk, i cili është shok skuadre me Berat Gjimshitin te Atalanta.

Related post

Idriz Voca ndërron ambient, pritet t’i bashkohet skuadrës italiane

Idriz Voca ndërron ambient, pritet t’i bashkohet skuadrës italiane

Idriz Voca pritet të jetë shqiptari i radhës që do të vazhdojë karrierën në Itali. Mesfushori 24-vjeçar, i cili ka luajtur…
Tjetrin vit i skadon kontrata Lewandowskit te Bayerni, për këtë flet Kahn

Tjetrin vit i skadon kontrata Lewandowskit te Bayerni, për…

Kryetari i Bordit të Drejtorëve të Bayern Munich, Oliver Kahn, ka thanë se klubi do të bëjë gjithçka që është e…
Prishtina barazoi me skuadrën nga Kazakistani në miqësoren në Turqi

Prishtina barazoi me skuadrën nga Kazakistani në miqësoren në…

Prishtina ka barazua në ndeshjen miqësore me skuadrën nga Kazakistani, Atyrau, me rezultat 2:2. Në ndeshjen e zhvilluar në një nga…

Leave a Reply

Your email address will not be published.