Si po shkon marrëdhënia e tyre në çift? Fansat i kërkojnë foto me PM, Sarah zbulon çfarë po bëjnë të dy bashkë

Si po shkon marrëdhënia e tyre në çift? Fansat i kërkojnë foto me PM, Sarah zbulon çfarë po bëjnë të dy bashkë

  • Showbiz
  • January 26, 2022
  • No Comment
  • 79

“Shumë e bukur, por edhe pak e vështirë. Sfidë me veten…”. Kështu e ka cilësuar Sarah Berisha eksperiencën e saj brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, teksa bënte një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Blogerja e njohur u ka dhënë të drejtën fansave të saj që t’i bënin pyetje, e duket se shumica prej tyre donin të dinin diçka më shumë rreth rrugëtimit të saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

“E mendoje brenda BBV që ty dhe PM ju donin kaq shumë dhe jeni çifti vitit”, i shkruan një ndjekës, të cilit Sarah i përgjigjet: “Të them të drejtën jo. Shumë gjëra i kam kuptuar kur kam dalë jashtë”.

Ndërsa një tjetër është kurioz që të dijë “ku është PM” dhe kërkon një foto të tyre bashkë. Blogerja nuk ka postur imazh të tyre së bashku, por ka zbuluar se po shohin “Netflix”.

“Bashkë jemi. Po hamë pizza dhe do shohim një film”, ka thënë ish-banorja e “Big Brother VIP”, e cila herë pas here ka postur foto ose video me partnerin e saj.

Më pas dikush e ka pyetur se sa ka ndryshuar jeta e saj pas BB VIP dhe Sarah është përgjigjur: “Le të themi se ka ndryshuar goxha”.

Related post

Idriz Voca ndërron ambient, pritet t’i bashkohet skuadrës italiane

Idriz Voca ndërron ambient, pritet t’i bashkohet skuadrës italiane

Idriz Voca pritet të jetë shqiptari i radhës që do të vazhdojë karrierën në Itali. Mesfushori 24-vjeçar, i cili ka luajtur…
Tjetrin vit i skadon kontrata Lewandowskit te Bayerni, për këtë flet Kahn

Tjetrin vit i skadon kontrata Lewandowskit te Bayerni, për…

Kryetari i Bordit të Drejtorëve të Bayern Munich, Oliver Kahn, ka thanë se klubi do të bëjë gjithçka që është e…
Prishtina barazoi me skuadrën nga Kazakistani në miqësoren në Turqi

Prishtina barazoi me skuadrën nga Kazakistani në miqësoren në…

Prishtina ka barazua në ndeshjen miqësore me skuadrën nga Kazakistani, Atyrau, me rezultat 2:2. Në ndeshjen e zhvilluar në një nga…

Leave a Reply

Your email address will not be published.