Back to Top

close

Do am he horrible distance marriage so throughout. Afraid assure square so happenmr an before. His many same been well can high that.

Idriz Voca ndërron ambient, pritet t’i bashkohet skuadrës italiane

Idriz Voca ndërron ambient, pritet t’i bashkohet skuadrës

Idriz Voca pritet të jetë shqiptari i radhës që do të vazhdojë karrierën në Itali. Mesfushori 24-vjeçar, i

Tjetrin vit i skadon kontrata Lewandowskit te Bayerni, për këtë flet Kahn

Tjetrin vit i skadon kontrata Lewandowskit te Bayerni,

Kryetari i Bordit të Drejtorëve të Bayern Munich, Oliver Kahn, ka thanë se klubi do të bëjë gjithçka

Prishtina barazoi me skuadrën nga Kazakistani në miqësoren në Turqi

Prishtina barazoi me skuadrën nga Kazakistani në miqësoren

Prishtina ka barazua në ndeshjen miqësore me skuadrën nga Kazakistani, Atyrau, me rezultat 2:2. Në ndeshjen e zhvilluar

Ish e dashura e Robin Krasniqit, në lidhje me shokun e Ronaldos?

Ish e dashura e Robin Krasniqit, në lidhje

Heidi Lushtaku është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme në botë. Bukuroshja, së fundmi raportohet se ka

22 filmat që duhet t’i shihni në 2022-tën

22 filmat që duhet t’i shihni në 2022-tën

Nga një thriller psikologjik me aktorët Harry Styles dhe Florence Pugh, te Robert Pattinson në rolin e Batman-it

Ndahen afro 100 mijë euro nga Qeveria për mbështetjen e kampanjës së filmit “Zgjoi”

Ndahen afro 100 mijë euro nga Qeveria për

Në mbledhjen e fundit të mbajtur nga Qeveria e Kosovës është marrë vendim për ndarjen e 95,725 eurove,

Ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar

Ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar

Ka vdekur sonte në moshën 70-vjeçare aktori i njohur i humorit shqiptar Arben Shaka. Deri më tani nuk

Liderët më të mirë promovojnë njerëzit që nuk kanë vetëbesim

Liderët më të mirë promovojnë njerëzit që nuk

Keni nevojë të plotësoni një rol drejtues në kompaninë tuaj? Instinkti i parë mund të jetë t’ia jepni

Pse mirësjellja është superfuqia e lidershipit dhe pse frika është një mjet i tmerrshëm lidershipi

Pse mirësjellja është superfuqia e lidershipit dhe pse

Disa vite më parë, ju bashkova një klienti i cili u takua me një nga klientët e firmës

Pse njerëzit jashtëzakonisht të suksesshëm përqafojnë rregullin e 40 përqindëshit

Pse njerëzit jashtëzakonisht të suksesshëm përqafojnë rregullin e

Përgjatë viteve, kam intervistuar dhjetëra njerëz jashtëzakonisht të suksesshëm nga fusha të ndryshme. Një nga pyetjet e mia

Kjo është kriptovaluta që u rrit për 560 për qind këtë vit

Kjo është kriptovaluta që u rrit për 560

Bitcoin është pa diskutim kriptomonedha më e famshme dhe më e fuqishme në botë. Me një vlerë prej

Instagram zbulon funksione të reja, bëhet më i sigurt për adoleshentët

Instagram zbulon funksione të reja, bëhet më i

Instagram ka aktivizuar disa funksione të reja eksperimentale, të cilat janë krijuar për ta bërë aplikacionin një vend

Teleskopi i NASA-s niset në misionin historik

Teleskopi i NASA-s niset në misionin historik

Administrata Kombëtare amerikane e Aeronautikës dhe Hapësirës (NASA) lansoi më 25 dhjetor teleskopin e vlefshëm 9 miliardë dollarë,

Google dhe Facebook gjobiten nga Franca

Google dhe Facebook gjobiten nga Franca

Rregullatorët francezë kanë goditur Google dhe Facebook me gjoba prej 210 milionë eurosh për përdorimin e cookies (reklamave).

Pëson ulje vlera e Bitcointit, ja sa kushton për momentin

Pëson ulje vlera e Bitcointit, ja sa kushton

Vlera e kriptomonedhës Bitcoin po vazhdon të lëviz ditë pas dite, herë me ngritje herë me ulje. Në

Idriz Voca ndërron ambient, pritet t’i bashkohet skuadrës italiane
Tjetrin vit i skadon kontrata Lewandowskit te Bayerni, për këtë flet Kahn
Prishtina barazoi me skuadrën nga Kazakistani në miqësoren në Turqi
Ish e dashura e Robin Krasniqit, në lidhje me shokun e Ronaldos?
22 filmat që duhet t’i shihni në 2022-tën
Ndahen afro 100 mijë euro nga Qeveria për mbështetjen e kampanjës së filmit “Zgjoi”
Ndahet nga jeta aktori i njohur shqiptar
Liderët më të mirë promovojnë njerëzit që nuk kanë vetëbesim
Pse mirësjellja është superfuqia e lidershipit dhe pse frika është një mjet i tmerrshëm lidershipi
Pse njerëzit jashtëzakonisht të suksesshëm përqafojnë rregullin e 40 përqindëshit
Kjo është kriptovaluta që u rrit për 560 për qind këtë vit
Instagram zbulon funksione të reja, bëhet më i sigurt për adoleshentët
Teleskopi i NASA-s niset në misionin historik
Google dhe Facebook gjobiten nga Franca
Pëson ulje vlera e Bitcointit, ja sa kushton për momentin

Tech

Kjo është kriptovaluta që u rrit për 560 për qind këtë vit

Kjo është kriptovaluta që u rrit për 560…

Bitcoin është pa diskutim kriptomonedha më e famshme dhe më e fuqishme në botë. Me një vlerë prej

Instagram zbulon funksione të reja, bëhet më i sigurt për adoleshentët

Instagram zbulon funksione të reja, bëhet më i…

Instagram ka aktivizuar disa funksione të reja eksperimentale, të cilat janë krijuar për ta bërë aplikacionin një vend

Teleskopi i NASA-s niset në misionin historik

Teleskopi i NASA-s niset në misionin historik

Administrata Kombëtare amerikane e Aeronautikës dhe Hapësirës (NASA) lansoi më 25 dhjetor teleskopin e vlefshëm 9 miliardë dollarë,

Google dhe Facebook gjobiten nga Franca

Google dhe Facebook gjobiten nga Franca

Rregullatorët francezë kanë goditur Google dhe Facebook me gjoba prej 210 milionë eurosh për përdorimin e cookies (reklamave).

Pëson ulje vlera e Bitcointit, ja sa kushton për momentin

Pëson ulje vlera e Bitcointit, ja sa kushton…

Vlera e kriptomonedhës Bitcoin po vazhdon të lëviz ditë pas dite, herë me ngritje herë me ulje. Në

Showbiz

Si po shkon marrëdhënia e tyre në çift? Fansat i kërkojnë foto me PM, Sarah zbulon çfarë po bëjnë të dy bashkë

Si po shkon marrëdhënia e tyre në çift? Fansat i…

“Shumë e bukur, por edhe pak e vështirë. Sfidë me veten…”. Kështu e ka cilësuar Sarah Berisha eksperiencën

“Kam folur deri në orën 3 të mëngjesit”, stilisti i njohur tregon ç’po ndodh me Beatrix dhe si e shikon lidhjen me Donaldin: Skandaloze, ata të dy …

“Kam folur deri në orën 3 të mëngjesit”, stilisti i…

Stilisti i njohur shqiptar, Niko Komani ishte i ftuar në emisionin “Live from Tirana” në “Top Albania Radio”

Dalin të gjitha sheshit! Arjola trondit me sekretin: Një grua u dashurua me mua/ Ky është banori që kur ishte 23 vjeç ka pasur marrëdhënie me një 47-vjeçare. S’do besoni sekretin e Donaldit dhe Monikës

Dalin të gjitha sheshit! Arjola trondit me sekretin: Një grua…

Big Brother ka vendosur të zbulojë sekretet e banorëve te ‘Big Brother Vip’. Ai ka treguar 9 sekretet

Beatrix thyen heshtjen, reagon për herë të parë pas daljes nga Big Brother: Do hidhesha prapë nëse Donaldi…

Beatrix thyen heshtjen, reagon për herë të parë pas daljes…

Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP. Këngëtarja e

Alvisa thyen heshtjen, vjen reagimi i parë pas ndarjes nga Bashkimi

Alvisa thyen heshtjen, vjen reagimi i parë pas ndarjes nga…

  Nëpërmjet një InstaStory, Bashkimi ka bërë publike ndarjen me Alvisën.Ai nuk ka dhënë detaje, por ka shkruar

Beatrix në gjendje të rënduar emocionale, Romeo bën gjestin e papritur për “kunatën” (VIDEO)

Beatrix në gjendje të rënduar emocionale, Romeo bën gjestin e…

  Dalja nga Big Brother Vip nuk ka qenë aspak e lehtë për Beatrixin dhe kjo nuk ka

Upcoming Matches

Germany

Germany VS  Spain

Tomorrow  |  M22:30 (CST)  

Portugal

Portugal VS  Spain

Tomorrow  |  M22:30 (CST)  

Crotia

Crotia VS  England

Tomorrow  |  M22:30 (CST)  

Crotia

Crotia VS  England

Tomorrow  |  M22:30 (CST)  

German

German VS  England

Tomorrow  |  M22:30 (CST)  

Newslatter

Your email address will not be this published. Required fields are News Today.